Studio Paznokci Małgosia

Studio Paznokci Małgosia powstało w 2004 r. Praca jest moją pasją. Moja przygoda zawodowa rozpoczęła się od kursu stylizacji paznokci metodą akrylową i żelową w 2000 r. w Gdańsku.

Już w 2004 r. zostałam dyplomowanym instruktorem Akademii Paznokci w Pruszczu Gdańskim. Certyfikaty otrzymywane przez moje uczennice są w języku angielskim i mają charakter międzynarodowy.

Podczas prowadzenia szkoleń staram się przekazać swoje doświadczenie zawodowe z pełnym zaangażowaniem. Służę pomocą po szkoleniach, staram się utrzymać kontakt z moimi uczennicami. Zdaję sobie sprawę z tego jak ważna jest pomoc i wsparcie na początku przygody ze stylizacją paznokci.

Jesteśmy firmą szkoleniową o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowej.

W roku 2011 ukończyłam szkołę kosmetyczną. Jestem technikiem usług kosmetycznych. Egzamin zawodowy zdałam z wysoką średnią, a szkołę ukończyłam z wyróżnieniem. Od tamtego czasu rozszerzyłam zakres swojej działalności o zabiegi na twarz i ciało. Obecnie pracuję na kosmetykach wysoko notowanych na naszym rynku kosmetycznym: CHRISTINA, JADWIGA, FARMONA, MESOTERIK, ARKANA.

W roku 2009 ukończyłam kurs stylizacji rzęs metodą 1:1 i objętościową. Od roku 2010 jestem instruktorem stylizacji rzęs tymi dwiema metodami. W swoim gabinecie dysponuję rzęsami jedwabnymi, z norki syberyjskiej, kaszmirowymi o różnej długości, grubości i skręcie.

Od roku 2011 jestem Linergistką. Wykonuję makijaż permanentny (mikropigmentację metodą klasyczną i mikroblading).
Misją naszej firmy jest propagowanie subtelnego makijażu wydobywającego naturalne piękno twarzy. To również możliwość pomocy osobom, które borykają się z niedoskonałościami natury. Przywrócenie czerwieni wargowej u osób, u których powracające opryszczki spowodowały jej zanik, rekonstrukcja brwi i linii rzęs u osób, które straciły owłosienie z powodów zdrowotnych. Pracuję na pigmentach firmy Swiss Color Szwedo Group.